Your guide to Amsterdam

What's happening in Amsterdam?

TOOL
Tue 18 Jun 2019
All Ellington
Tue 18 Jun 2019
Waterhole Jam with Rene Kipuw
Tue 18 Jun 2019
Mindfulness – lunchmeditaties
Tue 18 Jun 2019
Boekenclub Over het water x Tolhuistuin
Tue 18 Jun 2019
CvA live: Freestyle & Advanced Style Lab The Marathon (various genres)
Tue 18 Jun 2019
Countdown Café: Charmplay - Electric Feathers - Nul26
Tue 18 Jun 2019
't Hondje van Mary
Tue 18 Jun 2019
FILMS W/ A VIEW SUMMER SCREENINGS | ATTACK THE BLOCK
Tue 18 Jun 2019
The Dwarves (USA) + Scott H. Biram (USA)
Tue 18 Jun 2019
Scott H. Biram (USA) - "The Dirty Old One Man Band"
Tue 18 Jun 2019
Andrew Bird + Madison Cunningham
Tue 18 Jun 2019
Justin Townes Earle
Tue 18 Jun 2019
Hein Cooper
Tue 18 Jun 2019
Sidney Gish
Tue 18 Jun 2019
___Limbo_limbo_limbo: an exhibition by AIR Olivier Stein
Tue 18 Jun 2019
Life Drawing / Model Tekenen
Tue 18 Jun 2019
Women's Work: Nancy
Tue 18 Jun 2019
Black Mirrors: Sleep Dealer
Tue 18 Jun 2019
NOSFERATU (US) + KALEIDOSCOPE (US) + OPEN WOUNDS
Tue 18 Jun 2019
Pelléas et Mélisande
Tue 18 Jun 2019
FWAV Sun Screenings | Attack the Block
Tue 18 Jun 2019
Comedy Open Mic at the Mez!
Tue 18 Jun 2019
Melvins
Tue 18 Jun 2019
Techno Tuesday: Konrad (IT)
Tue 18 Jun 2019
Eyes on Robert
Tue 18 Jun 2019
Opening: Eyes on Robert
Tue 18 Jun 2019
Studenten avond V.S.P.A.
Tue 18 Jun 2019
5RHYTHMS DANCEWORKSHOP
Tue 18 Jun 2019
Festival de' Bardi: La Ville Joyeuse. Piano Recital door Daniele Adornetto
ISTITUTO ITALIANO DI CULTURA
Tue 18 Jun 2019
Lancering Terra Nova Minimaatschappij 2e editie
Tue 18 Jun 2019
Sweelinckorkest en NAKK doorbreken klassieke concertervaring
Tue 18 Jun 2019
Peter R. de Wolf
Tue 18 Jun 2019
Hysterisch Historisch - Bart Gielen  
Tue 18 Jun 2019
Hotspot
Tue 18 Jun 2019
Gratis lunchconcert
Tue 18 Jun 2019
Bunker Yoga With Naomi
Tue 18 Jun 2019
Guided Meditation: Karma And Our Thoughts
Tue 18 Jun 2019
Lunchconcert Orgel
Tue 18 Jun 2019
Voorspeelavond Slagwerk
Tue 18 Jun 2019
Rough Diamonds Series
Tue 18 Jun 2019
Marcel Barlag Avenue Cocktail
Tue 18 Jun 2019
ROXANNE HARTOG
Tue 18 Jun 2019
Workshop & Rough Diamonds
Tue 18 Jun 2019
Caribbean Combo - TRY OUT Mission is possible
Tue 18 Jun 2019
Handjes Yanda Axel Nielsen 23:00
Amsterdam - diverse locaties
Tue 18 Jun 2019
Afrostatic Dance Dj Aaron D 19:00
Amsterdam - diverse locaties
Tue 18 Jun 2019
divers - Terra Nova Minimaatschappij
Amsterdam - diverse locaties
Tue 18 Jun 2019
Techno Tuesday Amsterdam I Konrad (It) 23:30
Amsterdam - diverse locaties
Tue 18 Jun 2019
Dipshit - Every Tuesday Chicago Social Bar 22:00
Amsterdam - diverse locaties
Tue 18 Jun 2019
Dolle Dinsdag 23:00
Amsterdam - diverse locaties
Tue 18 Jun 2019
divers - Museum 't Kromhout
Amsterdam - diverse locaties
Tue 18 Jun 2019
Techno Tuesday
Amsterdam - diverse locaties
Tue 18 Jun 2019
Holland Festival
Amsterdam - diverse locaties
Tue 18 Jun 2019
Hotspot 23:00
Amsterdam - diverse locaties
Tue 18 Jun 2019
Productiedag
Tue 18 Jun 2019
Men In Black: International
00:00 - Tue 18 Jun 2019
Brightburn
00:00 - Tue 18 Jun 2019
The Curse of La Llorona
00:00 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (Originele versie)
09:35 - Tue 18 Jun 2019
Masha en de Beer 2
09:35 - Tue 18 Jun 2019
The Sun Is Also A Star
09:35 - Tue 18 Jun 2019
De Libi
09:55 - Tue 18 Jun 2019
X-Men: Dark Phoenix
10:00 - Tue 18 Jun 2019
Pokémon Detective Pikachu (Originele Versie)
10:00 - Tue 18 Jun 2019
Baantjer het Begin
10:00 - Tue 18 Jun 2019
X-Men: Dark Phoenix
10:00 - Tue 18 Jun 2019
Huisdiergeheimen 2 (Nederlandse versie)
10:00 - Tue 18 Jun 2019
Casper & Emma op jacht naar de schat
10:05 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (Originele versie)
10:10 - Tue 18 Jun 2019
Huisdiergeheimen 2 (Nederlandse versie)
10:10 - Tue 18 Jun 2019
Five Feet Apart
10:15 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
10:20 - Tue 18 Jun 2019
John Wick 3 - Parabellum
10:20 - Tue 18 Jun 2019
Godzilla: King of the Monsters
10:20 - Tue 18 Jun 2019
The Secret Life Of Pets 2 (Originele versie)
10:25 - Tue 18 Jun 2019
Long Shot
10:30 - Tue 18 Jun 2019
The Wild Pear Tree
10:30 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
10:40 - Tue 18 Jun 2019
Long Shot
10:45 - Tue 18 Jun 2019
Bharat
10:45 - Tue 18 Jun 2019
The Wild Pear Tree
10:45 - Tue 18 Jun 2019
Op avontuur in de ruimte
11.00 - Tue 18 Jun 2019
De dierverzorger vertelt bij de vlinders
11.15 - Tue 18 Jun 2019
De dierverzorger vertelt bij de Hollandse Polder
11.30 - Tue 18 Jun 2019
Mademoiselle de Joncquières
11:00 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
11:00 - Tue 18 Jun 2019
Long Shot
11:00 - Tue 18 Jun 2019
The Biggest Little Farm
11:00 - Tue 18 Jun 2019
The Fall of the American Empire
11:00 - Tue 18 Jun 2019
Tolkien
11:10 - Tue 18 Jun 2019
Nous finirons ensemble
11:10 - Tue 18 Jun 2019
Tolkien
11:10 - Tue 18 Jun 2019
Wild Rose
11:15 - Tue 18 Jun 2019
Three Identical Strangers
11:20 - Tue 18 Jun 2019
Christo: Walking on Water
11:30 - Tue 18 Jun 2019
De Libi
11:45 - Tue 18 Jun 2019
De Libi
11:50 - Tue 18 Jun 2019
A Dog's Journey
11:50 - Tue 18 Jun 2019
De dierverzorger vertelt bij de rode vari's
12.00 - Tue 18 Jun 2019
De dierverzorger vertelt bij de Fazanterie
12.30 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
12:00 - Tue 18 Jun 2019
Red Joan
12:15 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (Originele versie)
12:15 - Tue 18 Jun 2019
Ma
12:15 - Tue 18 Jun 2019
Le Semeur
12:15 - Tue 18 Jun 2019
Red Joan
12:15 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (Originele versie)
12:20 - Tue 18 Jun 2019
Godzilla: King of the Monsters
12:25 - Tue 18 Jun 2019
Hotel Mumbai
12:30 - Tue 18 Jun 2019
X-Men: Dark Phoenix
12:40 - Tue 18 Jun 2019
X-Men: Dark Phoenix
12:45 - Tue 18 Jun 2019
Baantjer het Begin
12:45 - Tue 18 Jun 2019
De dierverzorger vertelt bij de gorilla's
13.00 - Tue 18 Jun 2019
De laborant vertelt over voorjaarsmicroben
13.00 en 16.00 - Tue 18 Jun 2019
Netwerk Aarde
13.00 en 16.00 - Tue 18 Jun 2019
De dierverzorger vertelt bij de olifanten
13.45 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (Originele versie)
13:00 - Tue 18 Jun 2019
Den Skyldige (The Guilty)
13:00 - Tue 18 Jun 2019
Pokémon Detective Pikachu (Originele Versie)
13:00 - Tue 18 Jun 2019
John Wick 3 - Parabellum
13:05 - Tue 18 Jun 2019
The Biggest Little Farm
13:10 - Tue 18 Jun 2019
Hotel Mumbai
13:20 - Tue 18 Jun 2019
Tolkien
13:20 - Tue 18 Jun 2019
Long Shot
13:25 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
13:30 - Tue 18 Jun 2019
Huisdiergeheimen 2 (Nederlandse versie)
13:30 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (2D OV)
13:30 - Tue 18 Jun 2019
The Hustle
13:35 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
13:35 - Tue 18 Jun 2019
Le Grand Bain
13:35 - Tue 18 Jun 2019
Nous finirons ensemble
13:40 - Tue 18 Jun 2019
Pokémon Detective Pikachu (2D, OV)
13:40 - Tue 18 Jun 2019
Long Shot
13:45 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
13:45 - Tue 18 Jun 2019
Le Semeur
13:45 - Tue 18 Jun 2019
The Biggest Little Farm
13:45 - Tue 18 Jun 2019
Roma
13:45 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
13:45 - Tue 18 Jun 2019
Mademoiselle de Joncquières
13:50 - Tue 18 Jun 2019
Le Semeur
13:50 - Tue 18 Jun 2019
Op avontuur in de ruimte
14.00 - Tue 18 Jun 2019
De dierverzorger vertelt bij de leeuwen
14.15 - Tue 18 Jun 2019
De dierverzorger vertelt bij de vale gieren
14.45 - Tue 18 Jun 2019
The Biggest Little Farm
14:00 - Tue 18 Jun 2019
Long Shot
14:00 - Tue 18 Jun 2019
A Dog's Journey
14:00 - Tue 18 Jun 2019
Bharat
14:00 - Tue 18 Jun 2019
The Biggest Little Farm
14:00 - Tue 18 Jun 2019
The Fall of the American Empire
14:00 - Tue 18 Jun 2019
Nureyev
14:10 - Tue 18 Jun 2019
The Secret Life Of Pets 2 (Originele versie)
14:10 - Tue 18 Jun 2019
Avengers: Endgame
14:15 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
14:15 - Tue 18 Jun 2019
Shadow
14:15 - Tue 18 Jun 2019
The Biggest Little Farm
14:15 - Tue 18 Jun 2019
De Libi
14:25 - Tue 18 Jun 2019
Devil’s Pie – D’Angelo
14:30 - Tue 18 Jun 2019
A Dog's Journey
14:35 - Tue 18 Jun 2019
Godzilla: King of the Monsters
14:40 - Tue 18 Jun 2019
Three Identical Strangers
14:45 - Tue 18 Jun 2019
Tolkien
14:45 - Tue 18 Jun 2019
Spacetrip
15.00 - Tue 18 Jun 2019
De dierverzorger vertelt bij de pinguïns
15.15 - Tue 18 Jun 2019
De dierverzorger vertelt bij de zeeleeuwen
15.45 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (Originele versie)
15:05 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (Originele versie)
15:10 - Tue 18 Jun 2019
Five Feet Apart
15:10 - Tue 18 Jun 2019
The Hustle
15:10 - Tue 18 Jun 2019
Casper & Emma op jacht naar de schat
15:10 - Tue 18 Jun 2019
The Boat
15:10 - Tue 18 Jun 2019
Godzilla: King of the Monsters
15:15 - Tue 18 Jun 2019
Long Shot
15:15 - Tue 18 Jun 2019
X-Men: Dark Phoenix
15:20 - Tue 18 Jun 2019
Yuli
15:20 - Tue 18 Jun 2019
Huisdiergeheimen 2 (Nederlandse versie)
15:20 - Tue 18 Jun 2019
De Libi
15:20 - Tue 18 Jun 2019
Tolkien
15:30 - Tue 18 Jun 2019
X-Men: Dark Phoenix
15:30 - Tue 18 Jun 2019
The Secret Life Of Pets 2 (Originele versie)
15:30 - Tue 18 Jun 2019
Wild Rose
15:30 - Tue 18 Jun 2019
X-Men: Dark Phoenix
15:40 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
15:45 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (Originele versie)
15:50 - Tue 18 Jun 2019
Tolkien
15:50 - Tue 18 Jun 2019
Huisdiergeheimen 2 (Nederlandse versie)
15:50 - Tue 18 Jun 2019
John Wick 3 - Parabellum
15:50 - Tue 18 Jun 2019
Pokémon Detective Pikachu (Originele Versie)
16:00 - Tue 18 Jun 2019
Three Identical Strangers
16:00 - Tue 18 Jun 2019
The Fall of the American Empire
16:00 - Tue 18 Jun 2019
Nous finirons ensemble
16:00 - Tue 18 Jun 2019
Long Shot
16:05 - Tue 18 Jun 2019
Long Shot
16:05 - Tue 18 Jun 2019
Le Semeur
16:10 - Tue 18 Jun 2019
Ma
16:10 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (Originele versie)
16:10 - Tue 18 Jun 2019
Three Identical Strangers
16:10 - Tue 18 Jun 2019
Three Identical Strangers
16:10 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
16:15 - Tue 18 Jun 2019
John Wick 3 - Parabellum
16:15 - Tue 18 Jun 2019
Nous finirons ensemble
16:15 - Tue 18 Jun 2019
Camino
16:15 - Tue 18 Jun 2019
Notti Magiche
16:15 - Tue 18 Jun 2019
Yuli
16:15 - Tue 18 Jun 2019
The Secret Life Of Pets 2 (Originele versie)
16:20 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
16:20 - Tue 18 Jun 2019
Long Shot
16:25 - Tue 18 Jun 2019
Five Feet Apart
16:25 - Tue 18 Jun 2019
Tolkien
16:30 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
16:30 - Tue 18 Jun 2019
A Dog's Journey
16:30 - Tue 18 Jun 2019
They Shall Not Grow Old (2D)
16:30 - Tue 18 Jun 2019
Hotel Mumbai
16:30 - Tue 18 Jun 2019
Mademoiselle de Joncquières
16:30 - Tue 18 Jun 2019
Maurice
16:30 - Tue 18 Jun 2019
Three Identical Strangers
16:35 - Tue 18 Jun 2019
Huisdiergeheimen 2 (Nederlandse versie)
16:40 - Tue 18 Jun 2019
Godzilla: King of the Monsters
16:45 - Tue 18 Jun 2019
Mirai
16:45 - Tue 18 Jun 2019
De Libi
16:45 - Tue 18 Jun 2019
Baantjer het Begin
16:50 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
16:50 - Tue 18 Jun 2019
Spacetrip (EN)
17.00 - Tue 18 Jun 2019
X-Men: Dark Phoenix
17:00 - Tue 18 Jun 2019
X-Men: Dark Phoenix
17:00 - Tue 18 Jun 2019
The Hustle
17:00 - Tue 18 Jun 2019
Le Semeur
17:05 - Tue 18 Jun 2019
Huisdiergeheimen 2 (Nederlandse versie)
17:10 - Tue 18 Jun 2019
Ma
17:10 - Tue 18 Jun 2019
The Biggest Little Farm
17:15 - Tue 18 Jun 2019
A Dog's Journey
17:20 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (Originele versie)
17:20 - Tue 18 Jun 2019
De Libi
17:30 - Tue 18 Jun 2019
Carmen & Lola
17:30 - Tue 18 Jun 2019
Rafiki
17:30 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (Originele versie)
17:40 - Tue 18 Jun 2019
Pokémon Detective Pikachu (Originele Versie)
17:40 - Tue 18 Jun 2019
The Hustle
17:45 - Tue 18 Jun 2019
Long Shot
17:45 - Tue 18 Jun 2019
Mug
17:45 - Tue 18 Jun 2019
The Hustle
17:50 - Tue 18 Jun 2019
Hotel Mumbai
17:50 - Tue 18 Jun 2019
The Hustle
18:00 - Tue 18 Jun 2019
X-Men: Dark Phoenix
18:00 - Tue 18 Jun 2019
Ma
18:05 - Tue 18 Jun 2019
Long Shot
18:10 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (Originele versie)
18:10 - Tue 18 Jun 2019
X-Men: Dark Phoenix
18:10 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (Originele versie)
18:15 - Tue 18 Jun 2019
Rafiki
18:15 - Tue 18 Jun 2019
Wild Rose
18:15 - Tue 18 Jun 2019
Tolkien
18:20 - Tue 18 Jun 2019
Long Shot
18:20 - Tue 18 Jun 2019
Tolkien
18:20 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
18:20 - Tue 18 Jun 2019
Pokémon Detective Pikachu (Originele Versie)
18:25 - Tue 18 Jun 2019
The Biggest Little Farm
18:30 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (2D OV)
18:30 - Tue 18 Jun 2019
John Wick 3 - Parabellum
18:35 - Tue 18 Jun 2019
X-Men: Dark Phoenix
18:40 - Tue 18 Jun 2019
Yuli
18:40 - Tue 18 Jun 2019
Tolkien
18:45 - Tue 18 Jun 2019
The Secret Life Of Pets 2 (Originele versie)
18:45 - Tue 18 Jun 2019
Five Feet Apart
18:45 - Tue 18 Jun 2019
Long Shot
18:45 - Tue 18 Jun 2019
Red Joan
18:45 - Tue 18 Jun 2019
Mug
18:45 - Tue 18 Jun 2019
Carmen & Lola
18:45 - Tue 18 Jun 2019
Tolkien
18:50 - Tue 18 Jun 2019
Tolkien
18:50 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
18:55 - Tue 18 Jun 2019
The Secret Life Of Pets 2 (Originele versie)
18:55 - Tue 18 Jun 2019
The Biggest Little Farm
18:55 - Tue 18 Jun 2019
A Dog's Journey
19:00 - Tue 18 Jun 2019
John Wick 3 - Parabellum
19:00 - Tue 18 Jun 2019
The Neon Demon
19:00 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
19:00 - Tue 18 Jun 2019
Three Identical Strangers
19:00 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
19:00 - Tue 18 Jun 2019
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb
19:00 - Tue 18 Jun 2019
Take Me Somewhere Nice
19:00 - Tue 18 Jun 2019
Camino
19:00 - Tue 18 Jun 2019
Three Identical Strangers
19:05 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
19:10 - Tue 18 Jun 2019
X-Men: Dark Phoenix
19:10 - Tue 18 Jun 2019
X-Men: Dark Phoenix
19:10 - Tue 18 Jun 2019
The Biggest Little Farm
19:15 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (Originele versie)
19:15 - Tue 18 Jun 2019
Finding Nemo
19:15 - Tue 18 Jun 2019
Le Semeur
19:15 - Tue 18 Jun 2019
The Biggest Little Farm
19:15 - Tue 18 Jun 2019
Le Semeur
19:20 - Tue 18 Jun 2019
Ma
19:25 - Tue 18 Jun 2019
De Libi
19:30 - Tue 18 Jun 2019
Godzilla: King of the Monsters
19:30 - Tue 18 Jun 2019
They Shall Not Grow Old (2D)
19:30 - Tue 18 Jun 2019
The Biggest Little Farm
19:30 - Tue 18 Jun 2019
The Wild Pear Tree
19:30 - Tue 18 Jun 2019
Hein Cooper
Cinetol
19:3022:30 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (Originele versie)
19:35 - Tue 18 Jun 2019
A Dog's Journey
19:45 - Tue 18 Jun 2019
Take Me Somewhere Nice
19:45 - Tue 18 Jun 2019
De Libi
19:50 - Tue 18 Jun 2019
Avengers: Endgame
20:00 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (Originele versie)
20:00 - Tue 18 Jun 2019
Five Feet Apart
20:00 - Tue 18 Jun 2019
Carmen & Lola
20:00 - Tue 18 Jun 2019
The Hustle
20:10 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (Originele versie)
20:15 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
20:15 - Tue 18 Jun 2019
Godzilla: King of the Monsters
20:20 - Tue 18 Jun 2019
Open podium
20:30 - Tue 18 Jun 2019
Tolkien
20:30 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
20:30 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (Originele versie)
20:30 - Tue 18 Jun 2019
The Wild Pear Tree
20:30 - Tue 18 Jun 2019
Sneak Preview
20:45 - Tue 18 Jun 2019
John Wick 3 - Parabellum
20:45 - Tue 18 Jun 2019
Avengers: Endgame
20:45 - Tue 18 Jun 2019
Lazzaro felice
20:45 - Tue 18 Jun 2019
Tolkien
20:50 - Tue 18 Jun 2019
Long Shot
20:50 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (Originele versie)
20:55 - Tue 18 Jun 2019
Nous finirons ensemble
20:55 - Tue 18 Jun 2019
Yuli
20:55 - Tue 18 Jun 2019
Long Shot
21:00 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (Originele versie)
21:00 - Tue 18 Jun 2019
Sneak Preview
21:00 - Tue 18 Jun 2019
Avengers: Endgame
21:00 - Tue 18 Jun 2019
Sneak Preview
21:00 - Tue 18 Jun 2019
Iron Sky: The Coming Race
21:00 - Tue 18 Jun 2019
The Fall of the American Empire
21:00 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
21:00 - Tue 18 Jun 2019
Nous finirons ensemble
21:10 - Tue 18 Jun 2019
Nous finirons ensemble
21:10 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (2D OV)
21:10 - Tue 18 Jun 2019
X-Men: Dark Phoenix
21:15 - Tue 18 Jun 2019
X-Men: Dark Phoenix
21:15 - Tue 18 Jun 2019
Christo: Walking On Water
21:15 - Tue 18 Jun 2019
Three Identical Strangers
21:15 - Tue 18 Jun 2019
The Fall of the American Empire
21:15 - Tue 18 Jun 2019
De Libi
21:15 - Tue 18 Jun 2019
De Libi
21:15 - Tue 18 Jun 2019
Three Identical Strangers
21:15 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
21:20 - Tue 18 Jun 2019
Green Book
21:20 - Tue 18 Jun 2019
X-Men: Dark Phoenix
21:20 - Tue 18 Jun 2019
Long Shot
21:20 - Tue 18 Jun 2019
Five Feet Apart
21:20 - Tue 18 Jun 2019
Nous finirons ensemble
21:20 - Tue 18 Jun 2019
Long Shot
21:30 - Tue 18 Jun 2019
A Dog's Journey
21:30 - Tue 18 Jun 2019
Koyaanisqatsi
21:30 - Tue 18 Jun 2019
Le Grand Bain
21:30 - Tue 18 Jun 2019
Long Shot
21:30 - Tue 18 Jun 2019
Hotel Mumbai
21:30 - Tue 18 Jun 2019
Rocketman
21:35 - Tue 18 Jun 2019
Tolkien
21:35 - Tue 18 Jun 2019
Godzilla: King of the Monsters
21:40 - Tue 18 Jun 2019
Bharat
21:40 - Tue 18 Jun 2019
John Wick 3 - Parabellum
21:45 - Tue 18 Jun 2019
Mug
21:45 - Tue 18 Jun 2019
John Wick 3 - Parabellum
21:50 - Tue 18 Jun 2019
Ma
21:50 - Tue 18 Jun 2019
Godzilla: King of the Monsters
21:55 - Tue 18 Jun 2019
Aladdin (Originele versie)
22:00 - Tue 18 Jun 2019
SNEAK PREVIEW
22:00 - Tue 18 Jun 2019
The Hustle
22:10 - Tue 18 Jun 2019
Ma
22:10 - Tue 18 Jun 2019
De Libi
22:15 - Tue 18 Jun 2019
De Libi
22:20 - Tue 18 Jun 2019
The Boat
22:20 - Tue 18 Jun 2019
The Boat
22:30 - Tue 18 Jun 2019
Brightburn
22:30 - Tue 18 Jun 2019
X-Men: Dark Phoenix
22:45 - Tue 18 Jun 2019
Godzilla: King of the Monsters
23:05 - Tue 18 Jun 2019
Long Shot
23:10 - Tue 18 Jun 2019
John Wick 3 - Parabellum
23:30 - Tue 18 Jun 2019
Tolkien
23:50 - Tue 18 Jun 2019
Verzetsmuseum - Vaste collectie
Thu 1 Mar 2012 - Thu 31 Dec 2020
Tassenmuseum Hendrikje - Vaste collectie
Thu 1 Mar 2012 - Thu 31 Dec 2020
Stedelijk Museum - Vaste collectie
Thu 1 Mar 2012 - Thu 31 Dec 2020
Stadsarchief Amsterdam - Vaste collectie
Thu 1 Mar 2012 - Thu 31 Dec 2020
Pijpenkabinet & Smokiana - Vaste collectie
Thu 1 Mar 2012 - Thu 31 Dec 2020
Nederlands Uitvaart Museum Tot Zover - Vaste collectie
Nederlands Uitvaart Museum Tot Zover
Thu 1 Mar 2012 - Thu 31 Dec 2020
Museum het Rembrandthuis - Vaste collectie
Thu 1 Mar 2012 - Thu 31 Dec 2020
Museum Willet-Holthuysen - Vaste collectie
Thu 1 Mar 2012 - Thu 31 Dec 2020
Museum Jan van der Togt - Vaste collectie
Museum Jan van der Togt
Thu 1 Mar 2012 - Thu 31 Dec 2020
Museum Het Schip - Vaste collectie
Museum Het Schip - De Amsterdamse School
Thu 1 Mar 2012 - Thu 31 Dec 2020
de Appel arts centre - Vaste collectie
Appel arts centre
Fri 8 Jun 2012 - Thu 31 Dec 2020
De Dageraad - Vaste collectie
De Dageraad - De Amsterdamse School
Sat 28 Jul 2012 - Thu 31 Dec 2020
Rijksmuseum - Vaste collectie
Sat 13 Apr 2013 - Thu 31 Dec 2020
De Cromhouthuizen - Vaste collectie
Wed 1 May 2013 - Thu 31 Dec 2020
De Dageraad
De Dageraad
Sun 1 Jan 2017 - Tue 1 Jan 2030
2019 Plants and health
Tue 1 Jan 2019 - Tue 31 Dec 2019