Cinema

Films today...

Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
00:55 - Sun 23 Feb 2020
The Gentlemen
01:00 - Sun 23 Feb 2020
Eltilerin Savasi
01:20 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
01:30 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
01:45 - Sun 23 Feb 2020
Suriname
01:50 - Sun 23 Feb 2020
Blue Story
02:00 - Sun 23 Feb 2020
The Lodge
02:00 - Sun 23 Feb 2020
Les Misérables
02:10 - Sun 23 Feb 2020
The Boy: Brahms’ Curse
02:35 - Sun 23 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
02:45 - Sun 23 Feb 2020
The Grudge
02:45 - Sun 23 Feb 2020
Suriname
02:55 - Sun 23 Feb 2020
Gretel & Hansel
02:55 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Nederlandse versie)
08:10 - Sun 23 Feb 2020
Spike en de Magische Steen
08:20 - Sun 23 Feb 2020
Nick Jr. Voorjaarsbios 2020
08:30 - Sun 23 Feb 2020
The Gentlemen
08:35 - Sun 23 Feb 2020
Onze Jongens in Miami
08:45 - Sun 23 Feb 2020
Het Wilde Avontuur
08:50 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
09:00 - Sun 23 Feb 2020
De Grote Slijmfilm
09:00 - Sun 23 Feb 2020
Spionnengeheimen
09:10 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Nederlandse versie)
09:20 - Sun 23 Feb 2020
Frozen 2 (Nederlandse versie)
09:20 - Sun 23 Feb 2020
Buurman & Buurman, Experimenteren erop los!
09:20 - Sun 23 Feb 2020
Parasite
09:45 - Sun 23 Feb 2020
1917
10:00 - Sun 23 Feb 2020
Les Misérables
10:00 - Sun 23 Feb 2020
Prinses Emmy
10:05 - Sun 23 Feb 2020
Parasite
10:10 - Sun 23 Feb 2020
Spike en de Magische Steen
10:10 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
10:10 - Sun 23 Feb 2020
De Beentjes van Sint-Hildegard
10:15 - Sun 23 Feb 2020
1917
10:15 - Sun 23 Feb 2020
Charlie's Angels
10:15 - Sun 23 Feb 2020
The Gentlemen
10:20 - Sun 23 Feb 2020
Spike en de Magische Steen
10:20 - Sun 23 Feb 2020
De Grote Slijmfilm
10:20 - Sun 23 Feb 2020
Beanpole
10:20 - Sun 23 Feb 2020
Little Women
10:20 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
10:25 - Sun 23 Feb 2020
Nick Jr. Voorjaarsbios 2020
10:25 - Sun 23 Feb 2020
Miniscule 2, het tropisch avontuur
10:25 - Sun 23 Feb 2020
Il Traditore
10:30 - Sun 23 Feb 2020
A Hidden Life
10:30 - Sun 23 Feb 2020
Spionnengeheimen
10:30 - Sun 23 Feb 2020
Cinemini: Mijn moeder is een vliegtuig
10:30 - Sun 23 Feb 2020
Marriage Story
10:30 - Sun 23 Feb 2020
Buurman & Buurman, Experimenteren erop los!
10:35 - Sun 23 Feb 2020
The Call Of The Wild
10:40 - Sun 23 Feb 2020
Dark Waters
10:45 - Sun 23 Feb 2020
The Gentlemen
10:45 - Sun 23 Feb 2020
Au nom de la terre
10:45 - Sun 23 Feb 2020
Little Women
10:50 - Sun 23 Feb 2020
Suriname
10:55 - Sun 23 Feb 2020
Miniscule 2, het tropisch avontuur
10:55 - Sun 23 Feb 2020
Parasite
10:55 - Sun 23 Feb 2020
Parasite (Zwart-Wit)
11:00 - Sun 23 Feb 2020
La Bohème
11:00 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Nederlandse versie)
11:00 - Sun 23 Feb 2020
Hors normes
11:00 - Sun 23 Feb 2020
Jojo Rabbit
11:00 - Sun 23 Feb 2020
Knives Out
11:00 - Sun 23 Feb 2020
Sorry We Missed You
11:00 - Sun 23 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
11:05 - Sun 23 Feb 2020
Beanpole
11:05 - Sun 23 Feb 2020
System Crasher
11:05 - Sun 23 Feb 2020
For Sama
11:10 - Sun 23 Feb 2020
Weathering with You
11:10 - Sun 23 Feb 2020
Parasite
11:10 - Sun 23 Feb 2020
Emma
11:15 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Nederlandse versie)
11:20 - Sun 23 Feb 2020
Spionnengeheimen
11:20 - Sun 23 Feb 2020
Blumhouse's Fantasy Island
11:20 - Sun 23 Feb 2020
Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
11:20 - Sun 23 Feb 2020
Rafadan Tayfa Göbeklitepe
11:25 - Sun 23 Feb 2020
Jojo Rabbit
11:30 - Sun 23 Feb 2020
Nick Jr. Voorjaarsbios 2020
11:40 - Sun 23 Feb 2020
De Beentjes van Sint-Hildegard
11:45 - Sun 23 Feb 2020
Atlantique
11:45 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Nederlandse versie)
11:50 - Sun 23 Feb 2020
De Grote Slijmfilm
12:00 - Sun 23 Feb 2020
Beanpole
12:00 - Sun 23 Feb 2020
La Cordillera de los suenos
12:00 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Nederlandse versie)
12:05 - Sun 23 Feb 2020
Spike en de Magische Steen
12:10 - Sun 23 Feb 2020
The Lodge
12:15 - Sun 23 Feb 2020
Spike en de Magische Steen
12:20 - Sun 23 Feb 2020
Jumanji: The Next Level
12:20 - Sun 23 Feb 2020
Frozen 2 (Nederlandse versie)
12:25 - Sun 23 Feb 2020
1917
12:30 - Sun 23 Feb 2020
Spionnengeheimen
12:30 - Sun 23 Feb 2020
Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
12:30 - Sun 23 Feb 2020
Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
12:35 - Sun 23 Feb 2020
De Beentjes van Sint-Hildegard
12:40 - Sun 23 Feb 2020
Frozen 2 (Originele versie)
12:40 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
12:40 - Sun 23 Feb 2020
Weathering with You
12:45 - Sun 23 Feb 2020
Dolittle (NL)
12:45 - Sun 23 Feb 2020
La Cordillera de los Sueños
12:45 - Sun 23 Feb 2020
The Gentlemen
12:50 - Sun 23 Feb 2020
De Grote Slijmfilm
12:50 - Sun 23 Feb 2020
Spike & De Magische Steen
12:50 - Sun 23 Feb 2020
1917
13:00 - Sun 23 Feb 2020
Dolittle (NL)
13:00 - Sun 23 Feb 2020
Het Wilde Avontuur
13:00 - Sun 23 Feb 2020
Little Women
13:00 - Sun 23 Feb 2020
Mind My Mind
13:00 - Sun 23 Feb 2020
The Call Of The Wild
13:05 - Sun 23 Feb 2020
Honeyland
13:05 - Sun 23 Feb 2020
Parasite (English subtitles)
13:10 - Sun 23 Feb 2020
Nick Jr. Voorjaarsbios 2020
13:10 - Sun 23 Feb 2020
Spionnengeheimen
13:15 - Sun 23 Feb 2020
Parasite
13:15 - Sun 23 Feb 2020
1917
13:20 - Sun 23 Feb 2020
My Fair Lady
13:30 - Sun 23 Feb 2020
Dark Waters
13:30 - Sun 23 Feb 2020
Dolittle (OV)
13:30 - Sun 23 Feb 2020
Suriname
13:30 - Sun 23 Feb 2020
Jumanji: The Next Level
13:30 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Nederlandse versie)
13:30 - Sun 23 Feb 2020
Lady Bird
13:30 - Sun 23 Feb 2020
La Belle Époque
13:30 - Sun 23 Feb 2020
Star Wars: The Rise of Skywalker
13:35 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (OV)
13:35 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Nederlandse versie)
13:40 - Sun 23 Feb 2020
Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:40 - Sun 23 Feb 2020
Dolittle (NL)
13:40 - Sun 23 Feb 2020
Little Women
13:40 - Sun 23 Feb 2020
Papicha
13:45 - Sun 23 Feb 2020
Bad Boys For Life
13:45 - Sun 23 Feb 2020
1917
13:45 - Sun 23 Feb 2020
Les Misérables
13:50 - Sun 23 Feb 2020
De beentjes Van Sint-Hildegard
13:50 - Sun 23 Feb 2020
The Gentlemen
13:50 - Sun 23 Feb 2020
De Grote Slijmfilm
13:55 - Sun 23 Feb 2020
1917
14:00 - Sun 23 Feb 2020
Jojo Rabbit
14:00 - Sun 23 Feb 2020
Frozen 2
14:00 - Sun 23 Feb 2020
A White, White Day
14:00 - Sun 23 Feb 2020
Spike en de Magische Steen
14:10 - Sun 23 Feb 2020
Little Women
14:15 - Sun 23 Feb 2020
Little Women
14:15 - Sun 23 Feb 2020
The Farewell
14:15 - Sun 23 Feb 2020
Spionnengeheimen
14:15 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Nederlandse versie)
14:20 - Sun 23 Feb 2020
Spike en de Magische Steen
14:20 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Nederlandse versie)
14:25 - Sun 23 Feb 2020
Bad Boys For Life
14:30 - Sun 23 Feb 2020
Spike & De Magische Steen
14:30 - Sun 23 Feb 2020
De Grote Slijmfilm
14:30 - Sun 23 Feb 2020
Little Women
14:30 - Sun 23 Feb 2020
Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:35 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Nederlandse versie)
14:45 - Sun 23 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
14:45 - Sun 23 Feb 2020
Truffel liefde
14:45 - Sun 23 Feb 2020
Jacob, Mimmi en de pratende honden
14:45 - Sun 23 Feb 2020
Suriname
14:50 - Sun 23 Feb 2020
De Grote Slijmfilm
14:50 - Sun 23 Feb 2020
1917
15:00 - Sun 23 Feb 2020
Suriname
15:00 - Sun 23 Feb 2020
Kind Hearts and Coronets
15:00 - Sun 23 Feb 2020
Minuscule 2: Het Tropisch Avontuur
15:00 - Sun 23 Feb 2020
Buurman & Buurman, Experimenteren erop los!
15:05 - Sun 23 Feb 2020
De Beentjes van Sint-Hildegard
15:10 - Sun 23 Feb 2020
1917
15:10 - Sun 23 Feb 2020
De Grote Slijmfilm
15:15 - Sun 23 Feb 2020
April, May en June
15:15 - Sun 23 Feb 2020
The Gentlemen
15:20 - Sun 23 Feb 2020
The Gentlemen
15:25 - Sun 23 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
15:30 - Sun 23 Feb 2020
Eltilerin Savasi
15:35 - Sun 23 Feb 2020
Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
15:40 - Sun 23 Feb 2020
Spike en de Magische Steen
15:40 - Sun 23 Feb 2020
Bad Boys For Life
15:45 - Sun 23 Feb 2020
Little Women
15:45 - Sun 23 Feb 2020
Spike en de Magische Steen
15:50 - Sun 23 Feb 2020
Het Wilde Avontuur
15:55 - Sun 23 Feb 2020
Parasite
16:00 - Sun 23 Feb 2020
Pathé Ballet: Swan Lake
16:00 - Sun 23 Feb 2020
Suriname
16:00 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
16:00 - Sun 23 Feb 2020
Breakfast At Tiffany's
16:00 - Sun 23 Feb 2020
Bombshell
16:00 - Sun 23 Feb 2020
A Hidden Life
16:00 - Sun 23 Feb 2020
Once Upon a Time ... in Hollywood
16:00 - Sun 23 Feb 2020
Little Women
16:05 - Sun 23 Feb 2020
Het Wilde Avontuur
16:10 - Sun 23 Feb 2020
Les Misérables
16:15 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Nederlandse versie)
16:15 - Sun 23 Feb 2020
Parasite
16:15 - Sun 23 Feb 2020
Little Women
16:15 - Sun 23 Feb 2020
De beentjes Van Sint-Hildegard
16:15 - Sun 23 Feb 2020
Parasite
16:15 - Sun 23 Feb 2020
Bombshell
16:20 - Sun 23 Feb 2020
Parasite
16:20 - Sun 23 Feb 2020
Frozen 2 (Originele versie)
16:20 - Sun 23 Feb 2020
Dark Waters
16:25 - Sun 23 Feb 2020
The Peanut Butter Falcon
16:30 - Sun 23 Feb 2020
Little Women
16:30 - Sun 23 Feb 2020
De Beentjes van Sint-Hildegard
16:30 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
16:30 - Sun 23 Feb 2020
Good Time
16:30 - Sun 23 Feb 2020
Les Misérables
16:30 - Sun 23 Feb 2020
De beentjes van Sint-Hildegard
16:30 - Sun 23 Feb 2020
Dolittle (OV)
16:30 - Sun 23 Feb 2020
Honeyland
16:30 - Sun 23 Feb 2020
1917
16:30 - Sun 23 Feb 2020
The Whistlers
16:30 - Sun 23 Feb 2020
Just Mercy
16:35 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Nederlandse versie)
16:40 - Sun 23 Feb 2020
Suriname
16:45 - Sun 23 Feb 2020
Bad Boys For Life
16:50 - Sun 23 Feb 2020
Dolittle (OV)
16:55 - Sun 23 Feb 2020
Dark Waters
17:00 - Sun 23 Feb 2020
De Beentjes van Sint-Hildegard
17:00 - Sun 23 Feb 2020
For Sama
17:00 - Sun 23 Feb 2020
Les misérables
17:00 - Sun 23 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
17:05 - Sun 23 Feb 2020
Jojo Rabbit
17:10 - Sun 23 Feb 2020
Onze Jongens in Miami
17:10 - Sun 23 Feb 2020
Parasite
17:15 - Sun 23 Feb 2020
For Sama
17:15 - Sun 23 Feb 2020
Les Misérables
17:20 - Sun 23 Feb 2020
De Beentjes van Sint-Hildegard
17:30 - Sun 23 Feb 2020
1917
17:30 - Sun 23 Feb 2020
Jumanji: The Next Level
17:35 - Sun 23 Feb 2020
Charlie's Angels
17:45 - Sun 23 Feb 2020
The Call Of The Wild
17:45 - Sun 23 Feb 2020
The Gentlemen
17:50 - Sun 23 Feb 2020
Jumanji: The Next Level
17:50 - Sun 23 Feb 2020
The Call Of The Wild
17:55 - Sun 23 Feb 2020
1917
18:00 - Sun 23 Feb 2020
The Gentlemen
18:00 - Sun 23 Feb 2020
1917
18:10 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
18:10 - Sun 23 Feb 2020
Suriname
18:15 - Sun 23 Feb 2020
Onze Jongens in Miami
18:20 - Sun 23 Feb 2020
The Gentlemen
18:25 - Sun 23 Feb 2020
Little Women
18:30 - Sun 23 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
18:30 - Sun 23 Feb 2020
Parasite
18:30 - Sun 23 Feb 2020
A White, White Day
18:30 - Sun 23 Feb 2020
Cine Expat: Beanpole
18:30 - Sun 23 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
18:35 - Sun 23 Feb 2020
Knives Out
18:40 - Sun 23 Feb 2020
Little Women
18:40 - Sun 23 Feb 2020
Beanpole
18:40 - Sun 23 Feb 2020
Les Misérables
18:45 - Sun 23 Feb 2020
Parasite
18:45 - Sun 23 Feb 2020
Bayi Toplantisi
18:45 - Sun 23 Feb 2020
Shoplifters
18:45 - Sun 23 Feb 2020
Papicha
18:45 - Sun 23 Feb 2020
1917
18:45 - Sun 23 Feb 2020
Dark Waters
18:50 - Sun 23 Feb 2020
Bad Boys For Life
18:50 - Sun 23 Feb 2020
De beentjes Van Sint-Hildegard
18:50 - Sun 23 Feb 2020
Parasite
18:55 - Sun 23 Feb 2020
Bad Boys For Life
18:55 - Sun 23 Feb 2020
De Beentjes van Sint-Hildegard
19:00 - Sun 23 Feb 2020
Les Amours Imaginaires
19:00 - Sun 23 Feb 2020
Les Misérables
19:00 - Sun 23 Feb 2020
Atlantique
19:00 - Sun 23 Feb 2020
Little Women
19:00 - Sun 23 Feb 2020
A White, White Day
19:00 - Sun 23 Feb 2020
Bombshell
19:05 - Sun 23 Feb 2020
The Gentlemen
19:05 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
19:10 - Sun 23 Feb 2020
Suriname
19:10 - Sun 23 Feb 2020
Amazing Grace
19:15 - Sun 23 Feb 2020
Aquarela
19:15 - Sun 23 Feb 2020
Little Women
19:20 - Sun 23 Feb 2020
Star Wars: The Rise of Skywalker
19:20 - Sun 23 Feb 2020
1917
19:20 - Sun 23 Feb 2020
Parasite
19:30 - Sun 23 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
19:30 - Sun 23 Feb 2020
Kind Hearts and Coronets
19:30 - Sun 23 Feb 2020
De beentjes van Sint-Hildegard
19:30 - Sun 23 Feb 2020
A Hidden Life
19:30 - Sun 23 Feb 2020
Les Misérables
19:40 - Sun 23 Feb 2020
Suriname
19:40 - Sun 23 Feb 2020
A Hidden Life
19:45 - Sun 23 Feb 2020
Little Women
19:45 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
19:45 - Sun 23 Feb 2020
Blumhouse's Fantasy Island
19:45 - Sun 23 Feb 2020
De Beentjes van Sint-Hildegard
20:00 - Sun 23 Feb 2020
Blue Story
20:10 - Sun 23 Feb 2020
Les Misérables
20:15 - Sun 23 Feb 2020
Just Mercy
20:15 - Sun 23 Feb 2020
Parasite (English subtitles)
20:15 - Sun 23 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
20:20 - Sun 23 Feb 2020
Blue Story
20:20 - Sun 23 Feb 2020
1917
20:30 - Sun 23 Feb 2020
Suriname
20:30 - Sun 23 Feb 2020
Star Wars: The Rise of Skywalker
20:30 - Sun 23 Feb 2020
Un Homme Qui Dort
20:30 - Sun 23 Feb 2020
The Gentlemen
20:40 - Sun 23 Feb 2020
Bombshell
20:45 - Sun 23 Feb 2020
Blumhouse's Fantasy Island
20:45 - Sun 23 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
20:50 - Sun 23 Feb 2020
1917
20:55 - Sun 23 Feb 2020
The Call Of The Wild
21:00 - Sun 23 Feb 2020
Weathering With You
21:00 - Sun 23 Feb 2020
Beanpole
21:00 - Sun 23 Feb 2020
Dark Waters
21:00 - Sun 23 Feb 2020
Parasite
21:05 - Sun 23 Feb 2020
Hors normes
21:05 - Sun 23 Feb 2020
Cine Expat: Parasite
21:05 - Sun 23 Feb 2020
Bad Boys For Life
21:10 - Sun 23 Feb 2020
Parasite
21:10 - Sun 23 Feb 2020
Cine Expat: Atlantique
21:10 - Sun 23 Feb 2020
Malang
21:15 - Sun 23 Feb 2020
Bad Boys For Life
21:15 - Sun 23 Feb 2020
The VVitch
21:15 - Sun 23 Feb 2020
Parasite
21:15 - Sun 23 Feb 2020
Bait
21:15 - Sun 23 Feb 2020
Little Women
21:20 - Sun 23 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
21:20 - Sun 23 Feb 2020
Dark Waters
21:20 - Sun 23 Feb 2020
Atlantique
21:20 - Sun 23 Feb 2020
The Lodge
21:25 - Sun 23 Feb 2020
Les misérables
21:25 - Sun 23 Feb 2020
1917
21:30 - Sun 23 Feb 2020
The Gentlemen
21:30 - Sun 23 Feb 2020
Les Misérables
21:30 - Sun 23 Feb 2020
The Gentlemen
21:30 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
21:30 - Sun 23 Feb 2020
Little Women
21:30 - Sun 23 Feb 2020
The Gentlemen
21:30 - Sun 23 Feb 2020
The Lighthouse
21:30 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
21:40 - Sun 23 Feb 2020
1917
21:40 - Sun 23 Feb 2020
The Gentlemen
21:40 - Sun 23 Feb 2020
Jojo Rabbit
21:45 - Sun 23 Feb 2020
The Lodge
21:45 - Sun 23 Feb 2020
Suriname
21:50 - Sun 23 Feb 2020
Suriname
21:50 - Sun 23 Feb 2020
Gretel & Hansel
22:00 - Sun 23 Feb 2020
Primal
22:05 - Sun 23 Feb 2020
Bad Boys For Life
22:10 - Sun 23 Feb 2020
Blumhouse's Fantasy Island
22:10 - Sun 23 Feb 2020
Parasite
22:15 - Sun 23 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
22:15 - Sun 23 Feb 2020
Primal
22:15 - Sun 23 Feb 2020
Eltilerin Savasi
22:15 - Sun 23 Feb 2020
Blue Story
22:15 - Sun 23 Feb 2020
The Lodge
22:20 - Sun 23 Feb 2020
Gretel & Hansel
22:25 - Sun 23 Feb 2020
The Lodge
22:35 - Sun 23 Feb 2020
Blue Story
22:45 - Sun 23 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
09:00 - Mon 24 Feb 2020
Spionnengeheimen
09:00 - Mon 24 Feb 2020
Blue Story
09:00 - Mon 24 Feb 2020
Parasite
09:05 - Mon 24 Feb 2020
Nick Jr. Voorjaarsbios 2020
09:15 - Mon 24 Feb 2020
The Call Of The Wild
09:25 - Mon 24 Feb 2020
Buurman & Buurman, Experimenteren erop los!
09:30 - Mon 24 Feb 2020
Spike en de Magische Steen
09:35 - Mon 24 Feb 2020
De Beentjes van Sint-Hildegard
09:40 - Mon 24 Feb 2020
Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
09:40 - Mon 24 Feb 2020
Star Wars: The Rise of Skywalker
09:45 - Mon 24 Feb 2020
Little Women
10:00 - Mon 24 Feb 2020
Les Misérables
10:00 - Mon 24 Feb 2020
Bad Boys For Life
10:05 - Mon 24 Feb 2020
Frozen 2 (Nederlandse versie)
10:05 - Mon 24 Feb 2020
De Beentjes van Sint-Hildegard
10:10 - Mon 24 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
10:10 - Mon 24 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
10:10 - Mon 24 Feb 2020
Primal
10:10 - Mon 24 Feb 2020
Buurman & Buurman, Experimenteren erop los!
10:10 - Mon 24 Feb 2020
1917
10:15 - Mon 24 Feb 2020
Knives Out
10:15 - Mon 24 Feb 2020
Suriname
10:20 - Mon 24 Feb 2020
Nick Jr. Voorjaarsbios 2020
10:30 - Mon 24 Feb 2020
Aquarela
10:30 - Mon 24 Feb 2020
Leonie, actrice en spionne
10:30 - Mon 24 Feb 2020
Jumanji: The Next Level
10:35 - Mon 24 Feb 2020
Il Traditore
10:40 - Mon 24 Feb 2020
1917
10:45 - Mon 24 Feb 2020
Au nom de la terre
10:45 - Mon 24 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
10:50 - Mon 24 Feb 2020
Jojo Rabbit
10:50 - Mon 24 Feb 2020
Sonic (Nederlandse versie)
10:55 - Mon 24 Feb 2020
Blue Story
11:00 - Mon 24 Feb 2020
Frozen 2 (Originele versie)
11:00 - Mon 24 Feb 2020
Hors normes
11:00 - Mon 24 Feb 2020
Jojo Rabbit
11:00 - Mon 24 Feb 2020
Knives Out
11:00 - Mon 24 Feb 2020
Sorry We Missed You
11:00 - Mon 24 Feb 2020
The Gentlemen
11:00 - Mon 24 Feb 2020
De Grote Slijmfilm
11:10 - Mon 24 Feb 2020
The Gentlemen
11:10 - Mon 24 Feb 2020
Jojo Rabbit
11:15 - Mon 24 Feb 2020
April, May en June
11:15 - Mon 24 Feb 2020
Parasite
11:20 - Mon 24 Feb 2020
April, May en June
11:25 - Mon 24 Feb 2020
De Beentjes van Sint-Hildegard
11:30 - Mon 24 Feb 2020
Sonic (Nederlandse versie)
11:30 - Mon 24 Feb 2020
Charlie's Angels
11:30 - Mon 24 Feb 2020
Spike en de Magische Steen
11:35 - Mon 24 Feb 2020
Spionnengeheimen
11:35 - Mon 24 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
11:40 - Mon 24 Feb 2020
Het Wilde Avontuur
11:45 - Mon 24 Feb 2020
Atlantique
11:45 - Mon 24 Feb 2020
Weathering with You
11:50 - Mon 24 Feb 2020
Prinses Emmy
12:00 - Mon 24 Feb 2020
Beanpole
12:00 - Mon 24 Feb 2020
La Cordillera de los suenos
12:00 - Mon 24 Feb 2020
Muidhond
12:00 - Mon 24 Feb 2020
The Call Of The Wild
12:10 - Mon 24 Feb 2020
Knives Out
12:20 - Mon 24 Feb 2020
Spike en de Magische Steen
12:20 - Mon 24 Feb 2020
Parasite
12:20 - Mon 24 Feb 2020
Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
12:25 - Mon 24 Feb 2020
The Gentlemen
12:30 - Mon 24 Feb 2020
Blumhouse's Fantasy Island
12:30 - Mon 24 Feb 2020
La Cordillera de los Sueños
12:30 - Mon 24 Feb 2020
Mind My Mind
12:30 - Mon 24 Feb 2020
Parasite
12:35 - Mon 24 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
12:40 - Mon 24 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
12:55 - Mon 24 Feb 2020
1917
13:00 - Mon 24 Feb 2020
Just Mercy
13:00 - Mon 24 Feb 2020
A Hidden Life
13:00 - Mon 24 Feb 2020
Little Women
13:00 - Mon 24 Feb 2020
For Sama
13:05 - Mon 24 Feb 2020
De Grote Slijmfilm
13:05 - Mon 24 Feb 2020
Frozen 2 (Originele versie)
13:05 - Mon 24 Feb 2020
Just Mercy
13:10 - Mon 24 Feb 2020
Spike en de Magische Steen
13:15 - Mon 24 Feb 2020
Jumanji: The Next Level
13:15 - Mon 24 Feb 2020
Blue Story
13:15 - Mon 24 Feb 2020
1917
13:20 - Mon 24 Feb 2020
Dark Waters
13:20 - Mon 24 Feb 2020
Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:20 - Mon 24 Feb 2020
1917
13:20 - Mon 24 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
13:30 - Mon 24 Feb 2020
Parasite
13:30 - Mon 24 Feb 2020
La Belle Époque
13:30 - Mon 24 Feb 2020
Beanpole
13:30 - Mon 24 Feb 2020
Little Women
13:30 - Mon 24 Feb 2020
Little Women
13:30 - Mon 24 Feb 2020
Sonic (Nederlandse versie)
13:35 - Mon 24 Feb 2020
The Lodge
13:35 - Mon 24 Feb 2020
Beanpole
13:35 - Mon 24 Feb 2020
Frozen 2 (Nederlandse versie)
13:40 - Mon 24 Feb 2020
De beentjes Van Sint-Hildegard
13:40 - Mon 24 Feb 2020
Parasite
13:45 - Mon 24 Feb 2020
Papicha
13:45 - Mon 24 Feb 2020
Bombshell
13:45 - Mon 24 Feb 2020
Spionnengeheimen
13:45 - Mon 24 Feb 2020
Parasite (Zwart-Wit)
13:45 - Mon 24 Feb 2020
Buurman & Buurman, Experimenteren erop los!
13:50 - Mon 24 Feb 2020
Parasite
13:50 - Mon 24 Feb 2020
Spike en de Magische Steen
13:55 - Mon 24 Feb 2020
Sonic (Nederlandse versie)
13:55 - Mon 24 Feb 2020
Bad Boys For Life
14:00 - Mon 24 Feb 2020
Little Women
14:00 - Mon 24 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
14:00 - Mon 24 Feb 2020
Bad Boys For Life
14:00 - Mon 24 Feb 2020
The Gentlemen
14:00 - Mon 24 Feb 2020
The Call Of The Wild
14:05 - Mon 24 Feb 2020
Spionnengeheimen
14:05 - Mon 24 Feb 2020
A White, White Day
14:05 - Mon 24 Feb 2020
Parasite
14:15 - Mon 24 Feb 2020
Suriname
14:15 - Mon 24 Feb 2020
The Whistlers
14:15 - Mon 24 Feb 2020
Aquarela
14:15 - Mon 24 Feb 2020
De Beentjes van Sint-Hildegard
14:20 - Mon 24 Feb 2020
Dolittle (NL)
14:20 - Mon 24 Feb 2020
A White, White Day
14:20 - Mon 24 Feb 2020
Het Wilde Avontuur
14:30 - Mon 24 Feb 2020
1917
14:45 - Mon 24 Feb 2020
De Beentjes van Sint-Hildegard
15:00 - Mon 24 Feb 2020
De Grote Slijmfilm
15:00 - Mon 24 Feb 2020
Spike en de Magische Steen
15:00 - Mon 24 Feb 2020
Kind Hearts and Coronets
15:00 - Mon 24 Feb 2020
Apocalypse Now: Final Cut
15:00 - Mon 24 Feb 2020
Dark Waters
15:10 - Mon 24 Feb 2020
Jojo Rabbit
15:15 - Mon 24 Feb 2020
Sonic (Nederlandse versie)
15:15 - Mon 24 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
15:15 - Mon 24 Feb 2020
Sonic (Nederlandse versie)
15:20 - Mon 24 Feb 2020
Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
15:25 - Mon 24 Feb 2020
Nick Jr. Voorjaarsbios 2020
15:25 - Mon 24 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
15:25 - Mon 24 Feb 2020
1917
15:30 - Mon 24 Feb 2020
Jumanji: The Next Level
15:30 - Mon 24 Feb 2020
Little Women
15:35 - Mon 24 Feb 2020
Little Women
15:45 - Mon 24 Feb 2020
Little Women
15:50 - Mon 24 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
15:50 - Mon 24 Feb 2020
Suriname
15:55 - Mon 24 Feb 2020
Spike en de Magische Steen
15:55 - Mon 24 Feb 2020
Little Women
15:55 - Mon 24 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
16:00 - Mon 24 Feb 2020
Bombshell
16:00 - Mon 24 Feb 2020
The Gentlemen
16:00 - Mon 24 Feb 2020
1917
16:00 - Mon 24 Feb 2020
Sabrina
16:00 - Mon 24 Feb 2020
Bombshell
16:00 - Mon 24 Feb 2020
A Hidden Life
16:00 - Mon 24 Feb 2020
The Gentlemen
16:05 - Mon 24 Feb 2020
The Call Of The Wild
16:10 - Mon 24 Feb 2020
Les Misérables
16:15 - Mon 24 Feb 2020
Bombshell
16:15 - Mon 24 Feb 2020
De Grote Slijmfilm
16:15 - Mon 24 Feb 2020
Parasite
16:15 - Mon 24 Feb 2020
The Whistlers
16:15 - Mon 24 Feb 2020
Bombshell
16:15 - Mon 24 Feb 2020
De beentjes Van Sint-Hildegard
16:15 - Mon 24 Feb 2020
Papicha
16:20 - Mon 24 Feb 2020
Het Wilde Avontuur
16:25 - Mon 24 Feb 2020
Dolittle (OV)
16:25 - Mon 24 Feb 2020
The Peanut Butter Falcon
16:30 - Mon 24 Feb 2020
De Beentjes van Sint-Hildegard
16:30 - Mon 24 Feb 2020
Bad Boys For Life
16:30 - Mon 24 Feb 2020
Bad Boys For Life
16:30 - Mon 24 Feb 2020
For Sama
16:30 - Mon 24 Feb 2020
Les Misérables
16:30 - Mon 24 Feb 2020
De beentjes van Sint-Hildegard
16:30 - Mon 24 Feb 2020
Honeyland
16:30 - Mon 24 Feb 2020
Little Women
16:30 - Mon 24 Feb 2020
Les misérables
16:30 - Mon 24 Feb 2020
The Gentlemen
16:30 - Mon 24 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
16:35 - Mon 24 Feb 2020
La belle époque
16:35 - Mon 24 Feb 2020
Star Wars: The Rise of Skywalker
16:40 - Mon 24 Feb 2020
Star Wars: The Rise of Skywalker
16:40 - Mon 24 Feb 2020
Les Misérables
16:45 - Mon 24 Feb 2020
Charlie's Angels
16:55 - Mon 24 Feb 2020
Parasite
17:00 - Mon 24 Feb 2020
Dolittle (OV)
17:00 - Mon 24 Feb 2020
Parasite
17:00 - Mon 24 Feb 2020
Goldie
17:00 - Mon 24 Feb 2020
Suriname
17:10 - Mon 24 Feb 2020
1917
17:15 - Mon 24 Feb 2020
For Sama
17:15 - Mon 24 Feb 2020
De Beentjes van Sint-Hildegard
17:20 - Mon 24 Feb 2020
The Gentlemen
17:30 - Mon 24 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
17:35 - Mon 24 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
17:40 - Mon 24 Feb 2020
Parasite
17:45 - Mon 24 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
17:45 - Mon 24 Feb 2020
Weathering with You
17:50 - Mon 24 Feb 2020
Suriname
17:55 - Mon 24 Feb 2020
Dark Waters
18:00 - Mon 24 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
18:00 - Mon 24 Feb 2020
Bad Boys For Life
18:05 - Mon 24 Feb 2020
Primal
18:05 - Mon 24 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
18:15 - Mon 24 Feb 2020
Blumhouse's Fantasy Island
18:15 - Mon 24 Feb 2020
The Gentlemen
18:20 - Mon 24 Feb 2020
Little Women
18:30 - Mon 24 Feb 2020
Jojo Rabbit
18:30 - Mon 24 Feb 2020
Les Misérables
18:30 - Mon 24 Feb 2020
The Gentlemen
18:30 - Mon 24 Feb 2020
Beyond The Hills
18:30 - Mon 24 Feb 2020
A White, White Day
18:30 - Mon 24 Feb 2020
Little Women
18:30 - Mon 24 Feb 2020
Just Mercy
18:35 - Mon 24 Feb 2020
Beanpole
18:35 - Mon 24 Feb 2020
Little Women
18:40 - Mon 24 Feb 2020
Beanpole
18:40 - Mon 24 Feb 2020
Parasite
18:45 - Mon 24 Feb 2020
Les Misérables
18:45 - Mon 24 Feb 2020
Little Women
18:45 - Mon 24 Feb 2020
Blumhouse's Fantasy Island
18:45 - Mon 24 Feb 2020
The Call Of The Wild
18:45 - Mon 24 Feb 2020
Papicha
18:45 - Mon 24 Feb 2020
1917
18:45 - Mon 24 Feb 2020
Restored & Unseen: The Legend of the Holy Drinker
18:45 - Mon 24 Feb 2020
Little Women
18:45 - Mon 24 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
18:50 - Mon 24 Feb 2020
The Gentlemen
18:50 - Mon 24 Feb 2020
De beentjes Van Sint-Hildegard
18:55 - Mon 24 Feb 2020
1917
19:00 - Mon 24 Feb 2020
De Beentjes van Sint-Hildegard
19:00 - Mon 24 Feb 2020
The Call Of The Wild
19:00 - Mon 24 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
19:00 - Mon 24 Feb 2020
Lady Bird
19:00 - Mon 24 Feb 2020
Les Misérables
19:00 - Mon 24 Feb 2020
Atlantique
19:00 - Mon 24 Feb 2020
System Crasher
19:00 - Mon 24 Feb 2020
Little Women
19:00 - Mon 24 Feb 2020
A White, White Day
19:00 - Mon 24 Feb 2020
Bombshell
19:05 - Mon 24 Feb 2020
Les Misérables
19:10 - Mon 24 Feb 2020
Gretel & Hansel
19:15 - Mon 24 Feb 2020
Bad Boys For Life
19:15 - Mon 24 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
19:25 - Mon 24 Feb 2020
Just Mercy
19:30 - Mon 24 Feb 2020
Suriname
19:30 - Mon 24 Feb 2020
Kind Hearts and Coronets
19:30 - Mon 24 Feb 2020
De beentjes van Sint-Hildegard
19:30 - Mon 24 Feb 2020
Bayi Toplantisi
19:35 - Mon 24 Feb 2020
Parasite
19:40 - Mon 24 Feb 2020
Onze Jongens in Miami
19:40 - Mon 24 Feb 2020
Onze Jongens in Miami
19:45 - Mon 24 Feb 2020
Suriname
19:55 - Mon 24 Feb 2020
De Beentjes van Sint-Hildegard
20:00 - Mon 24 Feb 2020
Blue Story
20:00 - Mon 24 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
20:10 - Mon 24 Feb 2020
1917
20:10 - Mon 24 Feb 2020
Little Women
20:15 - Mon 24 Feb 2020
Les Misérables
20:15 - Mon 24 Feb 2020
Gretel & Hansel
20:20 - Mon 24 Feb 2020
Bombshell
20:30 - Mon 24 Feb 2020
Bad Boys For Life
20:30 - Mon 24 Feb 2020
The Gentlemen
20:35 - Mon 24 Feb 2020
A Hidden Life
20:45 - Mon 24 Feb 2020
1917
20:45 - Mon 24 Feb 2020
Parasite
20:45 - Mon 24 Feb 2020
Bad Boys For Life
20:50 - Mon 24 Feb 2020
The Gentlemen
21:00 - Mon 24 Feb 2020
Jojo Rabbit
21:00 - Mon 24 Feb 2020
Suriname
21:00 - Mon 24 Feb 2020
The Gentlemen
21:00 - Mon 24 Feb 2020
Weathering With You
21:00 - Mon 24 Feb 2020
Beanpole
21:00 - Mon 24 Feb 2020
Dark Waters
21:00 - Mon 24 Feb 2020
Parasite
21:05 - Mon 24 Feb 2020
Hors normes
21:05 - Mon 24 Feb 2020
Eltilerin Savasi
21:10 - Mon 24 Feb 2020
Little Joe
21:10 - Mon 24 Feb 2020
Cine Expat: Papicha
21:10 - Mon 24 Feb 2020
Suriname
21:15 - Mon 24 Feb 2020
Parasite
21:15 - Mon 24 Feb 2020
Parasite
21:15 - Mon 24 Feb 2020
Dark Waters
21:15 - Mon 24 Feb 2020
The Gentlemen
21:15 - Mon 24 Feb 2020
Little Women
21:20 - Mon 24 Feb 2020
Blue Story
21:20 - Mon 24 Feb 2020
The Lodge
21:20 - Mon 24 Feb 2020
Primal
21:20 - Mon 24 Feb 2020
Just Mercy
21:20 - Mon 24 Feb 2020
Honeyland
21:20 - Mon 24 Feb 2020
1917
21:30 - Mon 24 Feb 2020
Bad Boys For Life
21:30 - Mon 24 Feb 2020
Parasite (English subtitles)
21:30 - Mon 24 Feb 2020
1917
21:30 - Mon 24 Feb 2020
Les Misérables
21:30 - Mon 24 Feb 2020
Bait
21:30 - Mon 24 Feb 2020
Little Women
21:30 - Mon 24 Feb 2020
The Gentlemen
21:30 - Mon 24 Feb 2020
Les misérables
21:30 - Mon 24 Feb 2020
Cine Expat: Parasite
21:30 - Mon 24 Feb 2020
Dark Waters
21:35 - Mon 24 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
21:40 - Mon 24 Feb 2020
The Gentlemen
21:40 - Mon 24 Feb 2020
1917
21:40 - Mon 24 Feb 2020
Dark Waters
21:45 - Mon 24 Feb 2020
Joker
21:45 - Mon 24 Feb 2020
Bad Boys For Life
21:50 - Mon 24 Feb 2020
Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)
21:55 - Mon 24 Feb 2020
The Lodge
22:00 - Mon 24 Feb 2020
Parasite
22:05 - Mon 24 Feb 2020
Suriname
22:10 - Mon 24 Feb 2020
Blumhouse's Fantasy Island
22:10 - Mon 24 Feb 2020
Blumhouse's Fantasy Island
22:10 - Mon 24 Feb 2020
Suriname
22:15 - Mon 24 Feb 2020
The Lodge
22:20 - Mon 24 Feb 2020
Knives Out
22:20 - Mon 24 Feb 2020
Sonic (Originele versie)
22:20 - Mon 24 Feb 2020
Gretel & Hansel
22:25 - Mon 24 Feb 2020
Blue Story
22:25 - Mon 24 Feb 2020
The Boy: Brahms’ Curse
22:35 - Mon 24 Feb 2020

LAB111

LAB111 is a self proclaimed "cult" cinema, located in a former pathological anatomical laboratorium unit on the Arie Biemondstraat in...